Iran Haberleri

iran haberleri ve güncel iran gelişmeleri, iran ile ilgili tüm video, iran fotoğrafları ve iran haberleri Rasat Haber sitemizde


Dünya

İran Dini Lideri Ayetullah Ali Hamaney, İsrail’in Şam’da bulunan İran Konsolosluğuna düzenlediği hava saldırısında ölenlerin cenaze namazını kıldırdı.

Dünya

İran Atom Enerjisi Kurumu Başkanı Behruz Kemalvendi, Rusya ile 2 yeni nükleer tesis inşası konusunda daha anlaştıklarını duyurdu.

Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan, askerlerle yaptığı iftar sonrasında terörle mücadele ile ilgili önemli ifadeler kullandı.

Dünya

İran tarafından desteklenen Husilerin 18 Şubat'ta vurduğu Rubymar isimli kargo gemisinin battığı, büyük bir çevre felaketi yaşanacağı belirtildi.

Dünya

İran’da bir şirket sahibi, ucuza iPhone satışı yapacağını söyleyerek binlerce kişiyi dolandırdı, 35 milyon dolar vurgun yaparak ülkeyi terk etti.

Dünya

İran Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Nasır Kenani, ABD’nin BM Güvenlik Konseyi’nde acil ateşkes çağrısında bulunan karar tasarısını veto etmesini kınadı.

Spor

Kayserispor'un İranlı yıldızı Majid Hosseini'den kötü haber geldi.

Dünya

İran tarafından desteklenen Husiler, İsrail’in Eilat şehrindeki hedeflere balistik füzeler fırlatıldığını duyurdu.

Dünya

İran Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Nasır Kenani, Tahran yönetiminin bölgedeki direniş gruplarına müdahale etmediğini belirterek, “İran’a yönelik tekrarlanan asılsız suçlamalar, ABD’yi...

Dünya

İran’ın İsfahan kentinde geçtiğimiz yıl Savunma Bakanlığı’na ait bir fabrikada bombalı eylem gerçekleştirme girişiminde bulunan ve tutuklanan 4 kişinin ülkede...

Dünya

İran’ın Pakistan sınırında bulunan Sistan ve Belucistan eyaletinde düzenlenen silahlı saldırıda 9 Pakistanlı işçi öldü.

Dünya

Tahran'da bulunan bir hastanede çıkan yangın nedeniyle hastalar tahliye edilirken, itfaiye ekiplerinin müdahalesi devam ediyor.

Reklam Bloğu