Gazze şeridi Haberleri

gazze şeridi haberleri ve güncel gazze şeridi gelişmeleri, gazze şeridi ile ilgili tüm video, gazze şeridi fotoğrafları ve gazze şeridi haberleri Rasat Haber sitemizde


Dünya

Aralarında çok sayıda BM Özel Raportörü’nün de bulunduğu 30 uzmandan oluşan grup, silah üreticilerine seslendi.

Dünya

Gazze saldırılarına devam eden İsrail askerleri, Orta Çağ’dan kalma taktikler kullanarak, Lübnan'da yangın çıkarmak için saldırı düzenledi.

Dünya

BM Genel Sekreter Yardımcısı Griffiths, Gazze nüfusunun yarısının temmuz ayı ortasına kadar açlık ve ölümle karşı karşıya kalabileceğini söyledi.

Dünya

ABD Dışişleri Bakanlığı, Gazze ve Batı Şeria’daki Filistinlilere 404 milyon dolar daha yardım yapılacağını duyurdu.

Dünya

İsrail'in Gazze'ye düzenlediği saldırılar 247 gündür devam ederken, ölü sayısı 37 bin 84'e, yaralı sayısı ise 84 bin 494'e yükseldi.

Dünya

BM Gıda ve Tarım Örgütü ile Dünya Gıda Programı, İsrail'in saldırılarının devam etmesi halinde Gazze'de 1 milyon kişinin kıtlık ve...

Gündem

TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Gazze'de 7 Ekim'den bu yana yaşananları devlet terörü olarak tanımladı.

Dünya

BM Yüksek Komiseri Volker Türk, İsrail ordusunun 7 Ekim'den bu yana Batı Şeria'da 505 Filistinlinin öldürüldüğünü söyledi.

Gündem

Diyanet İşleri Başkanı Ail Erbaş, Medine'de bulunan hacı adaylarıyla bir araya gelerek Gazze'de yaşananlara değindi.

Dünya

İsrail ordusu, Gazze'de 4 İsrailli esirin daha hayatını kaybettiğini duyurdu.

Spor

Ampute Milli Futbol Takımı, İsrail ile oynanacak maç öncesinde koltuk değenekleriyle yazılan Gazze yazısı önünde poz verdi.

Gündem

İsrail'in Gazze'ye düzenlediği saldırıları protesto etmek isteyen yaklaşık 15 bin kişi Gazze'ye destek olmak amacıyla yürüdü.

Reklam Bloğu