Kanal D'den Farah Zeynep'e yanıt Kanal D'den Farah Zeynep'e yanıt

Sandokan dizisiyle izleyiciyle buluşmaya hazırlanan oyuncu Can Yaman, sosyal medya hamlesiyle dikkat çekti. Geniş bir hayran kitlesine sahip olan oyuncu, yaklaşık 11 milyon takipçili hesabını sildi.

Erkenci Kuş dizisiyle yıldızı parlayan oyuncunun bu kararının nedeni merak konusu oldu. İddialara göre, oyuncu şu sıralar işlerine odaklanmak istiyor.

"BENİM GİBİ ULUSLARARASI BİR AKTÖR..."

Öte yandan, oyuncu geçtiğimiz aylarda sosyal medyada bir takipçisine verdiği cevapla gündeme gelmişti. Yaman'ın bir takipçisi “Yeni dizinle meşhur olursan, seni Yıldızlarla Dans’a çağırılar” dedi.

Yaman da takipçisine "Zaten davet ediyorlar. Sizin gibi hayranlarım anlamalı ki benim gibi uluslararası bir aktör diğerleri gibi düşük maaşlı diziler yapmaz” cevabını vermişti.

TELEFONUNU FIRLATMIŞTI

Ünlü oyuncu geçtiğimiz aylarda, İtalya'da kendisini çekmeye çalışan bir kişinin telefonunu alıp fırlatmıştı. Görüntüleri çok konuşulan Yaman, olaydan sonra şu açıklamayı yapmıştı:

"Başrolünde yer aldığım ‘Viola Come il Mare’ dizisinin 2. sezonunu çekmek için bulunduğum Sicilya’nın Palermo şehrinde hayranlarımla olan gerçek ilişkim... Gün bitiminde çekimlerin sona ermesinin ardındaki sevgi seli ve yorgunluğa rağmen kucaklaşmamız… Yıllardır olduğu gibi durum böyle, bu gerçek bir gün bile değişmedi… Tacizci sarkıntılar başka, gerçek hayranlarım başka… Bu ayrımı fark etmenizi temenni ediyorum. Tekrar ediyorum gazetelerin her elinde telefon olanı otomatik olarak 'hayran' olarak kabul etmesinden rahatsızım. Böyle bir sevginin ve ilginin olduğu yerde stalkerların, tacizcilerin, fırsatçıların da olması kaçınılmaz. Bunu göremeyecek, bilemeyecek, anlayamayacak kadar naif olamazsınız; aksi takdirde art niyetlisiniz demektir."

"BENİ ELEŞTİRECEK KONUMDA BİLE DEĞİLSİNİZ"

Oyuncu sözlerini "Bana akıl fikir verecek, beni eleştirecek konumda bile değilsiniz çünkü daha önce denenmemiş, denenmeye cesaret edilememiş şeyleri deniyorum. Pizza yiyip turist gibi takılmaya gelmedim buraya, işime bakıyorum zaten. Arada bir de olsa alkışlamanızı ummayı çoktan bıraktım da rahat bırakırsanız daha da iyi işime bakacağım. Hadi size bir Türkçe paylaşım daha, bugün iyi günümdeyim…" diyerek tamamlamıştı.

Kaynak: NTV